Ostu- ja müügitingimused

Tere tulemast tuvuma Mody Rent OÜ (edaspidi City Inn Apartments) ostu- ja müügitingimustega. Palun tingimustega enne broneerimist kindlasti tutvuda, et vältida hilisemaid pretensioone.

Kliendi teenuste korv luuakse hetkest, mil klient on korteri koos broneeritavate kuupäevadega välja valinud vajutades nupule “Lisa” või “Lisa teenus”, seejärel on võimalik jätkata majutusperioodide sirvimist või alustada tellimist. Tellimuskorvis olevaid teenuseid on võimalik enne tellimuse vormistamist lisada, vahetada või kustutada. Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule “broneeri majutus”.

Tellimuse kinnitamisel vormistatakse teile ettemaksuarve, mida on võimalik tasuda koheselt pangalingi, Visa/Mastercard kaardimaksete kaudu või pangaülekandega. Arve ja kinnitatud tellimusleht saadetakse ka teie e-posti aadressile juhul kui soovite tellimuse eest tasuda pangaülekandega. 

Tellitud majutuse eest on võimalik tasuda koheselt pärast tellimuse kinnitamist Swedbank, SEB pangalinkide või VISA, Mastercard kaardimaksete kaudu. Samuti on olemas võimalus tasuda arve alusel, mis saadetakse Teile pärast tellimuse kinnitamist e-mailile.

Kui mingil põhjusel tasumine pangalinkide kaudu ebaõnnestub, siis võite teha pangaülekande. Pangaülekandega tasumiseks, palume Teie poolt märgitud e-mailile saadetud arve tasuda Mody Rent OÜ arveldusarvele Swedpank EE822200221078020040. Palume Teil märkida ülekande selgitusse meie poolt väljastatud arve number. Kogu ülekande tegemiseks vajalik informatsioon kuvatakse Teile veebipoes kohe pärast tellimuse esitamist.

Tellimuse kinnitus koos kogu vajaliku infoga saadetakse ka Teie e-posti aadressile. Kinnitus tuleb saadetakse Teile e-mailile paari tunni jooksul. Ülekandega tasumist ootame Teilt peale tellimuse esitamist 2 tööpäeva jooksul. Selle möödudes eeldame, et olete tellimuse tegemisest loobunud ja Teie tellimus kustutatakse. Kui majutusperiood jääb tellimuse esitamisega samale päevale, peab ülekanne tehtud olema enne sisseregistreerimist.

www.cityinnapartments.ee veebipoe valuutaks on euro (€). Kõik hinnad www.cityinnapartments.ee veebipoes sisaldavad majutuse käibemaksu 9%. Pangalinke pakub Maksekeskus AS.

Kui broneerite majutuse läbi www.cityinnapartments.ee veebilehe, siis aktsepteerite ja nõustute teenusepakkuja vastavate reeglitega, mis kehtivad tühistamise ja mitteilmumise korral.

Kodulehel on võimalik kampaaniate ja sooduspakkumiste korral kasutada sooduskoode. Sooduskoode jagame oma Facebooki lehel või kodulehel. Sooduskoodi saab kasutada valides soovitud korteri sobivatel kuupäevadel ning lisades korteri ostukorvi. Sooduskood sisestatakse ostukorvis olevasse lahtrisse, mis avaneb, kui vajutate “kliki siia, et sisestada oma kood”. Sooduskoodid, mis on aegunud, enam kasutada ei saa. Sooduskoodi lisades arvutatakse saadav soodustus kogusummalt automaatselt maha. Kui peaks juhtuma, et Mody Rent OÜ-l ei ole võimalik kliendile majutust pakkuda, siis tagastatakse broneeringu kogusumma koos soodustusega ehk siis summa, mille klient maksis kasutades soodustust. Sooduskoodi on võimalik kasutada vaid www.cityinnapartments.ee kodulehel, seda ei saa rahaks ümber vahetada ega tagastada.

City Inn Apartments külaliskorterite külalistelt, kes teevad broneeringu e-maili, telefoni teel või otsebroneeringuna koha peal, on õigus küsida tagatist summas 100€. Tagatist on võimalik garanteerida eelautoriseerimise teel kaarditerminaliga või sularahas akti alusel ning kui korteril selgub väljaregistreerides klient poolt tekitatud kahjustusi, siis ei kuulu tagatis tagasimaksmisele. Kui korter üleantud ilma probleemideta, tagastatakse tagatis väljaregistreerimise päeval kliendile kas siis tasutud sularahas või pangaterminaliga kontole.

Majutuse broneerimisel tuleb tasuda majutuse kogusumma ning antud broneerimistasu on tagastamatu (non-refundable). Kui broneeritud majutusperioodil ei ole võimalik kliendil kohale tulla, siis palun võtke meiega ühendust info@cityinnapartments.ee ja saame pakkuda Teile peatumiseks teised kuupäevad. Broneeringu tühistamisel ei kuulu broneeringu kogusumma tagasimaksmisele. Kui broneeritud kuupäevadel ei saa City Inn Apartments Teile majutust pakkuda ülebroneeringute vms põhjusel, siis tagastatakse kliendile broneeringu kogusumma. (VÕS § 55 (1,2))